FULL DISCLAIMER

17. listopadu 2013 v 10:28

Stránka AVRILDAILY.BLOG.CZ není oficiální stránkou o pop-rockové zpěvačce Avril Lavigne, ale jedná se pouze o českou fanouškovskou stránku, která je Avril věnována a snažím se zde často zveřejňovat všechny nové informace, fotky, videa a další věci.

S Avril ani její rodinou a dalšími jejími příbuznými nejsem v kontaktu, proto neručím za pravdivost všech informací, které zde zveřejním. Z této stránky nikdy nic nekopíruj a pokud už máš tu potřebu něco zkopírovat, uvádějte vždy viditelný zdroj na vaší stránce.

Všechny zveřejněné informace jsou vyhledávány na různých zahraničních stránkách nebo na oficiálních stránkách zpěvačky. Já z českých stránek nic neberu a pokud už ano, najdete u článku viditelný zdroj na českou stránku, ze které jsem si informaci převzela - co je ovšem vždy úplně výjimečně, hledám spíše na těch - již zmíněných - zahraničních stránkách.

Jestliže se na stránkách objeví jakékoliv chyby nebo zde něco není, nebojte se mě kontaktovat, za jejich nahlášení budu jedině ráda a v co nejkratším čase se je pokusím napravit. Prosila bych o dodržování těchto jednoduchých pravidel, ať zde všichni můžeme spolu krásně vycházet.
 


Aktuální články

Reklama